Головна Гроші Свідоцтво платника єдиного податку буде безстроковим

Свідоцтво платника єдиного податку буде безстроковим

104
0
Свідоцтво платника єдиного податку видаватимуть безстроково та, як і раніше, безоплатно, протягом 10 календарних днів після подання заяви. Про це повідомила прес-служба Мністрества фінансів.
 
Раніше таке свідоцтво видавали строком на 1 рік, повідомляє Gazeta.ua. 
 
У пре-службі нагадали, що відповідно до п.п. "г" п. 5 Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності" № 4014-VI вiд 04.11.2011, якщо суб’єкт господарювання (як юридична, так і фізична особа – підприємець) вирішить стати платником єдиного податку з 1 січня 2012 року, незалежно від того, на якій системі оподаткування він перебував у 2011 році, він може це зробити, подавши відповідну заяву не пізніше 25 січня 2012 року.
 
Окрім того, суб’єкти господарювання, які в 2011 році працювали на єдиному податку або на фіксованому патенті та мають на руках Свідоцтво платника єдиного податку або Патент про сплату фіксованого податку, зможуть замінити свої нинішні документи на нове Свідоцтво платника єдиного податку протягом півроку – не пізніше 1 червня 2012 року.
 
Варто зауважити, що у поданні щорічної заяви про обрання спрощеної системи оподаткування до 16 грудня 2011 року необхідності не було.
 
Оскільки згаданим вище Законом визначено особливі правила, за якими з 1 січня 2012 року реалізується бажання стати платником єдиного податку, – подається заява не пізніше 25 січня 2012 року. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here