Головна Гроші Світовий банк попереджає: вести бізнес в Україні небезпечно

Світовий банк попереджає: вести бізнес в Україні небезпечно

157
0

В Україні існує висока загроза рейдерського захоплення бізнесу, заявив директор Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Мартін Райзер.

"Приходячи в Україну, інвестори повинні говорити з посольствами та іншими інвесторами, щоб дізнатися особливості роботи в Україні. Тут можуть швидко забрати бізнес. Тут досить небезпечно, і всі це визнають. Потрібно чітко розуміти, через що виникає ця проблема – у зв’язку законодавством, судовою системою або іншими факторами. Потрібно сфокусуватися на цьому питанні і всебічно вивчити цю тему", – зазначив він.

Разом з тим, директор СБ в Україні, Білорусі та Молдові заявив, що реформи у сфері оподаткування Україна не позначилися позитивно на діяльності бізнесу.

"Проводячи аналіз ведення бізнесу в Україні, варто зазначити, що проведені реформи, пов’язані з оподаткуванням не позначилися позитивно на звітах підприємств", – заявив Райзер.

Як повідомлялося, Україна у рейтингу сприятливості ділового середовища втратила за рік 3 позицій і перемістилася на 152-е місце. З таким показником країна опинилася в аутсайдерах списку між Ліберією (151) та Болівією (153).

Варто відзначити, що Гондурас, з яким часто люблять порівнювати Україну, знаходиться на 128 позиції списку.

Раніше прем’єр-міністр Микола Азаров говорив, що Україна буде країною з найліберальнішим податковим законодавством і адміністративною системою, яка не буде тиснути на бізнес.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here