Home Гроші Траншу не буде: місія МВФ завершила роботу в Україні

Траншу не буде: місія МВФ завершила роботу в Україні

162

Місія Міжнародного валютного фонду з першого перегляду отриманої Україною в червні програми stand-by завершилася без результату.

Це означає, що наступний транш Україна поки не отримає. Про це заявив Йоста Люнгман, постійний представник МВФ в Україні, передає "НВ".

У період з 21 по 23 грудня та з 11 січня по 12 лютого фахівці МВФ обговорили з представниками влади України прогрес у впровадженні заходів та реформ, що є частиною угоди stand-by.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні підвищується пенсійний вік для жінок: хто працюватиме довше

"Дискусії фокусувалися на посиленні управління Національним Банком; поліпшенні законодавчого та регулятивного підгрунтя банківського нагляду та фінансового оздоровлення; заходах, спрямованих на зменшення фіскального дефіциту у середньостроковій перспективі; законодавчих ініціативах щодо відновлення та посилення антикорупційної інфраструктури та судочинства, так само як дискусії стосувалися заходів у секторі енергетики. Обговорення було продуктивним, однак потрібен більший прогрес на користь завершення першого перегляду програми. Дискусії триватимуть", — сказав постійний представник Фонду в Україні.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here