Home Гроші У 2012-му дефолт Україні не загрожує – Хорошковський

У 2012-му дефолт Україні не загрожує – Хорошковський

91
Перший віце-прем’єр України Валерій Хорошковський під час прес-конференції в Кабінеті міністрів заявив, що цього року дефолт Україні не загрожує.
 
Хорошковський прокоментував прогноз Вloomberg, в якому йдеться, що Україна входить до п’ятірки країн з найбільшою ймовірністю дефолту, повідомляє  Корреспондент.
 
"Коли минулого разу Вloomberg про це говорив, я якраз перебував за кордоном і мав можливість познайомитись з оригіналом тексту, і там ситуація виглядала трошки іншим чином. Давайте я не буду характеризувати, на якій підставі Вloomberg давав таку оцінку, можу сказати, що на сьогоднішній день ми не бачимо загрози дефолту взагалі. Тобто і в рамках збалансованості бюджету, і в рамках економічного розвитку, ми на сьогоднішній день можемо обслуговувати свої борги без проблем", – зазначив він.
 
Він також наголосив, що на сьогоднішній день всі проблемні питання вирішені, і уряд зі своїми боргами розрахувався. За його словами, до кінця року ніщо не зможе перешкодити Україні продовжувати виконання зобов’язань.
 
Щодо наступного року перший віце-прем’єр зазначив, що буде сформований інший бюджет з абсолютно іншими показниками.
 
Нагадаємо, за даними Business Insider, Україна потрапила в першу п’ятірку країн, яким загрожує дефолт. Рейтинг очолила Греція.
 
Раніше віце-прем’єр-міністр соціальної політики Сергій Тігіпко також висловив упевненість, що в Україні не буде ні дефолту, ні девальвації. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here