Головна Гроші У Києві судили чоловіка за проїзд у маршрутці “Житомир-Київ” без ковід-сертифікату

У Києві судили чоловіка за проїзд у маршрутці “Житомир-Київ” без ковід-сертифікату

944
0

У судах розглянули десятки справ щодо проїзду без ковід-сертифікатів громадян у маршрутках сполученням Житомир-Київ.

Штраф мало не отримав чоловік, який їхав 29 жовтня з Києва до Житомира без сертифікату або тесту. “Mersedes” зупинили поліцейські та перевірили у пасажирів необхідні для міжобласних поїздок документи.

Проте суд, зважаючи на визнання вини та малозначність правопорушення, оголосив безробітному чоловікові усне зауваження.

“29.10.2021року, о 12.40 год., ОСОБА на а/д М-06 Київ-Чоп, на 19 км, будучи пасажиром транспортного засобу “Mersedes”, державний номерний знак НОМЕР_1 , який використовується для здійснення регулярних перевезень автомобільним транспортом у міжобласному сполучення Київ- Житомир, не мала сертифікату про вакцинацію та довідки про тестування, чим порушив п.23 п.3 Постанови КМУ №1236 від 09.12.2020 року, чим скоїла адміністративне порушення за ч.1 ст. 44-3 КУпАП…

Приймаючи до уваги малозначність правопорушення, визнання вини, обставини скоєння адміністративного правопорушення та відсутність будь-яких наслідків, вважаю за можливе застосувати до ОСОБА_1 ст. 22 КУпАП та звільнити від адміністративної відповідальності, обмежитись усним зауваженням”, – зазначається у постанові Святошинського районного суду м. Києва.

Однак, за повідомленнями ЗМІ, не всі випадки проїзду завершуються усними повідомленнями. Киянка все ж отримала 17 тис. грн штрафу за проїзд у маршрутці “Київ-Житомир” без сертифікату.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here