Home Гроші У Мінагропроді пообіцяли, що харчі не дорожчатимуть через Євро-2012

У Мінагропроді пообіцяли, що харчі не дорожчатимуть через Євро-2012

82
Вартість харчів в Україні найближчим часом не зростатиме, навіть попри проведення футбольного чемпіонату Євро-2012.
 
Про це сьогодні на прес-конференції заявив заступник директора департаменту розвитку і аграрного ринку Міністерства аграрної політики та продовольства Сергій Петренко, пише Gazeta.ua.
 
"Я думаю, що будь-яких підстав щодо підвищення цін ми не будемо мати в найближчий час. І це підтверджує те, що, наприклад, на Великодні дні, коли зазвичай кожного року ми мали суттєве збільшення цін на певні види продуктів харчування, то у 2012 році не було такого суттєвого підвищення. Були тільки короткострокові підвищення. Але вони не відбилися на вартості споживчого кошика", – сказав він.
 
За його словами, це стало можливим завдяки діям уряду щодо збереження продуктів харчування і сільськогосподарської продукції.
 
Він наголосив, що їх обсяг дає змогу повністю забезпечити потреби українців і гостей Євро-2012 у харчах за доступними цінами.
 
"Уряд і безпосередньо Міністерство агарної політики та продовольства повністю контролюють ситуацію на ринку продовольчих продуктів і сільгосппродукції. Ми маємо всі достатні важелі, щоб не допустити коливань цін", – повідомив Петренко 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here