Головна Гроші У наступному році долар виросте, а євро впаде

У наступному році долар виросте, а євро впаде

97
0
У 2012 році очікується зростання курсу долара і падіння курсу єдиної європейської валюти, прогнозують аналітики одного з найбільших банків світу – Morgan Stanley.
 
За їх даними, наступного року долар помітно зміцниться проти основних валют, за винятком єни, яка зберігає статус найбезпечнішої валюти, пише Дело.

Подальше зниження ставок ЄЦБ буде супроводжуватися продовженням боргової кризи в єврозоні. Це є причиною, через яку Morgan Stanley радить мати короткі позиції по євро в 2012 році.

Тиск на євро підсилиться, а низькі темпи зростання погіршать становище фінансових інститутів країн євро зони, зазначають аналітики.

Як і в ситуації з доларом, аналітики припускають, що втеча від ризиків допоможе єні зміцнитися як "валюті-притулку".

В умовах того, що Європа як і раніше не може впоратися з поточною кризою, у другому півріччі 2012 року ця валюта знову зміцниться, вважають експерти.

Нагадаємо, 14 грудня через боргову кризу єврозони на світових фондових ринках курс євро вперше з січня 2011 року опустився нижче за позначку в 1,3 долара.
 

ТСН.ua 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here