Home Гроші У підприємців відібрали 30 ліцензій за продаж алкоголю неповнолітнім

У підприємців відібрали 30 ліцензій за продаж алкоголю неповнолітнім

125
Правоохоронними органами області впродовж цього року анульовано 28 ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами. Підприємців покарано за продаж алкоголю неповнолітнім. 
 
Податковими органами цьогоріч виявлено 5 фактів продажу алкогольних напоїв або тютюнових виробів особам, що не досягли 18 років. Такі факти встановлено у Володарсько-Волинському, Коростишівському, Любарському та Черняхівському районах, повідомили у прес-службі податкової області.
 
Троє з п’яти суб’єктів господарювання проживають (зареєстровані) у м. Житомирі, а не за місцем торгівлі, та не контролюють продавцяів у своїх магазинах.
 
До кожного з таких суб’єктів господарювання застосовано штрафні санкції в розмірі 6,8 тис. грн. та позбавлено ліцензій на відповідний вид діяльності.
 
Крім того, іншими правоохоронними органами задокументовано 24 факти продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім. 
 
Порушення виявлено у Андрушівському, Баранівському, Житомирському, Любарському, Попільнянському, Радомишльському, Червоноармійському та Черняхівському районах та м.м. Бердичеві, Житомирі, Коростені та Новоград-Волинську.

До цих підприємців також застосовано штрафні санкції на загальну суму 163 тис. грн. та анульовано 23 ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here