Home Гроші У Романівській громаді чоловік ошукав пенсіонерку, оплативши покупку сувенірними грошима

У Романівській громаді чоловік ошукав пенсіонерку, оплативши покупку сувенірними грошима

802

Слідчі поліції встановили, що 34-річний житель Романівської громади кілька разів намагався розрахуватися сувенірними купюрами у крамницях та на ринку. Зрештою обдурив пенсіонерку, яка торгувала домашньою городиною. 

Як виявилось, на початку лютого чоловік отримав сувенірну купюру номіналом 500 гривень від товариша. Він вирішив скористатися «грошима», намагаючись обдурити продавців у місцевих магазинах та на стихійних ринках у Романові.

Тричі йому не вдалося розрахуватися цими сувенірними грошима. Продавчині вчасно розгледіли несправжню купюру та відмовили ошуканцю у покупці.

Після цих невдач чоловік вирішив змінити тактику і випробувати вдачу вже на довірливих пенсіонерах. Він розрахувався фальшивими купюрами з 84-річною місцевою жителькою, придбавши у неї домашній тютюн. Після купівлі чоловік ще й отримав від жінки решту вже справжніми грошима. Однак, коли ж та зрозуміла, що її ошукали, одразу ж звернулася до поліції.

Романівські правоохоронці швидко встановили особу причетного. Як виявилось, раніше він вже притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини.

Нині слідчі чоловікові інкримінують чоловікові вчинення чотирьох фактів кримінальних діянь, за фактами замаху на кримінальне правопорушення та шахрайство.

Відповідно до чинного законодавства підозрюваному загрожує покарання від штрафних санкцій до трирічного ув’язнення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here