Home Гроші У Житомирській області за кошти ДФРР реалізовують 35 проектів

У Житомирській області за кошти ДФРР реалізовують 35 проектів

110

 На Житомирщині у цьому році реалізується 35 проектів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Повністю завершені – 3 проекти.

Про це повідомляють у департаменті регіонального розвитку ОДА.

 

Для реалізації проектів ДФРР у Житомирській області в липні цього року розподілили 218 млн грн. Серед об’єктів – садочки, школи, спортивні, медичні та культурні проекти – як перехідні проекти з минулого року, так і нові.

 

Повністю будівельні роботи завершили у Житомирській міській гімназії №3, будинку дитячої творчості у Коростишеві та у Центрі вертебрології.

 

На 32 об’єктах ведуться будівельні роботи, з них 12 проектів – перехідні на наступний рік.

 

Активно підрядники працюють на масштабних проектах Житомирщини – Центральному стадіоні «Полісся», термосанація будівлі обласного онкологічного диспансеру, облаштування плавального басейну в молодіжно-спортивному комплексі «Юність» (смт Ємільчино) та інші.

 

Продовжують влаштовувати Новий освітній простір у Гришковецькій та Романівській гімназіях, а також у Високівській школі об’єднаної громади.

 

Цьогоріч реалізація проектів на Житомирщині за кошти ДФРР передбачає співфінасування місцевих бюджетів – від 20% до 40% вартості реконструкції об’єктів.

 

Нагадаємо, що ОДА розпочинає конкурс із відбору інвестиційних програм і проектів ДФРР на 2019 рік. Пропозиції можна подати до 5 грудня. Детальніше читайте ТУТ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here