Головна Гроші У Житомирського ТТУ зросли доходи

У Житомирського ТТУ зросли доходи

115
0

Підвищення вартості проїзду в житомирських маршрутках таки зіграло позитивну роль для ТТУ. Як повідомила на засіданні міськвиконкому начальник департаменту економічного розвитку Олена Астахова, за перший місяць після підвищення доходи ТТУ збільшились на 613 тисяч гривень, або на 45 відсотків – це у порівнянні з попереднім місяцем. А додаткові півтора десятка тролейбусів вкупі зі студентами, що повернулись з канікул, дозволили побити денний рекорд – як поінформував заступник міського голови Петро Закусило, в останній день літа денна виручка ТТУ сягнула 103 тисячі гривень. До цього часу вона не перевищувала 78 тисяч.

Проте ці результати поки що особливо не позначаються на зменшенні заборгованості по зарплаті працівникам ТТУ.  Петро Закусило вважає, що ситуація кардинально на краще не зміниться, допоки не будуть повністю компенсовані втрати підприємства від перевезення пільговиків.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here