Головна Гроші У жовтні газ для промисловості подорожчає на 12%

У жовтні газ для промисловості подорожчає на 12%

88
0

Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) України збільшила граничний рівень ціни на природний газ для промислових і прирівняних до них споживачів, а також для бюджетних організацій на 11,9% – з 3 тисяч 23,5 гривень до 3 тисяч 382 гривень за тисячу кубометрів.

Рішення про перегляд з 1 жовтня граничного рівня ціни газу комісія прийняла у четвер, 29 вересня, на засіданні. При перегляді тарифів комісія виходила з прогнозованої НАК "Нафтогаз України" ціни імпортного газу на четвертий квартал 2011 року у розмірі 401 долара за тисячу кубометрів.

Як повідомлялося, з липня граничний рівень ціни на природний газ для промислових і прирівняних до них споживачів, а також для бюджетних організацій зріс на 18,4%.

Нагадаємо, Кабінет міністрів заклав у проект держбюджету на 2012 рік ціну імпортованого російського газу в розмірі 414-416 доларів за тисячу "кубів".

Зазначена ціна розраховувалася за формулами, які містяться у контракті на купівлю-продаж газу між НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром" від 19 січня 2009 року.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here