Home Гроші У Житомирі 13-річний хлопець приніс до поліції знайдений гаманець із грошима

У Житомирі 13-річний хлопець приніс до поліції знайдений гаманець із грошима

2318

13-річний Артем Неподобний знайшов у дворі однієї з багатоповерхівок у Житомирі гаманець із грошима та документами. Хлопець одразу приніс знахідку до поліції. Правоохоронці швидко встановили дівчину та разом із хлопцем повернули їх гаманець.

Про хороший випадок, який трапився 14 березня, розповіли в поліції:

“13-річний Артем розповів, що знайшов чужу річ на лаві у дворі багатоповерхівки. За його словами, її, напевно, забули дівчата, які сиділи там, допоки вони з друзями грали неподалік.

Хлопець який час вичікував, чи за гаманцем не повернеться власник, а потім одразу ж заніс знахідку до поліції. Усередині виявилися понад 2 тисячі гривень готівкою, банківська картка та студентський квиток.

Саме ця інформація і допомогла поліцейським швидко встановити власницю згуби та зв’язатися з нею телефоном”. 

Власниця гаманця – 19-річна Анна, студентка одного з місцевих вишів. Дівчина була здивована, адже про зникнення свого гаманця дізналася від правоохоронців.

Артем з товаришем у приміщенні райуправління поліції віддав свою знахідку дівчині.

“Це перший подібний випадок у моєму житті. Мені навіть на думку не спало забрати гаманець собі, адже це чужа річ, і вона необхідна власнику”, – розповів підліток. 

Правоохоронці висловили подяку Артему Неподобному та його товаришам за свідому життєву позицію, а батькам підлітків – за правильне виховання дітей.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here