Головна Гроші У Житомирі назвали найбільш оплачувані вакансії

У Житомирі назвали найбільш оплачувані вакансії

269
0

У житомирському центрі зайнятості за час війни кількість вакансій значно зменшилася. Безробітні житомиряни та внутрішньопереміщені особи частіше звертаються за допомогою в пошуку роботи. Найбільш оплачувані вакансії, де зарплата 20 тис. грн – посади для лікарів, найменше – листоноші.

Про це у коментарі Першому житомирському розповіла заступниця міського центру зайнятості Людмила Шевчук:

«Найбільш високооплачувані це – лікарі, 20 тисяч гривень (ерготерапевт, фізичний терапевт) та інші. Потім вже заробітна плата у 15 тисяч – це головний бухгалтер чи бухгалтер, налагоджувальник та зварювальник. Ще нижче від 11 чи 12 тисяч – ткач, швачка, закрійник. Вакансії з найнижчою оплатою – листоноші».

У центрі занятості додають, що попри високий попит, вакансії є, починаючи від робітничих посад і до директорів чи заступників.

«Найбільш актуальні – це швачки, слюсарі, зварювальники, укладальники, пакувальники, оформлювачі готової продукції. Найбільше роботодавці шукають швачок. Різноманіть велика, але варто виділити, що загальна кількість вакансій зменшилася у порівняні до військового періоду. Відповідно і зросла кількість осіб, які претендують на одне робоче місце», – розповідає Людмила Шевчук.

Також у центрі зайнятості додали, що багато звернень за пошуком роботи від переселенців.

«Досить багато переселенців стоять на обліках. Вже знайшли роботу внутрішньо переселені особи – бухгалтер, швачки, слюсарі, інженери, експедитори та інші. Вже багато хто з переселенців за допомогою центру зайнятості працевлаштувався. Коли приходять внутрішньо переселені особи, то беруться за будь-яку роботу», – додають у ЦЗ.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here