Home Гроші Учора житомиряни прощались із відомим журналістом Володимиром Киричанським

Учора житомиряни прощались із відомим журналістом Володимиром Киричанським

121

На 73-у році пішов із життя відомий житомирський журналіст, автор багатьох книг, заслужений журналіст України, голова Житомирського відділення благодійного фонду «Заложники Чорнобиля» Киричанський Володимир Соломонович.

Народився Киричанський В.С. 8 жовтня 1940 року у місті Ковель Волинської області. Закінчив Московський державний університет у 1969 році.

Журналістську діяльність розпочав у 1969-му, член Спілки журналістів України з 1975 року. Тривалий час був відповідальним секретарем Житомирської обласної організації Національної спілки журналістів України. З його легкої руки багато людей присвятити своє життя саме журналістиці.

Майже чверть століття безперервно працює очолюваний Киричанським В.С. Фонд «Заложники Чорнобиля», завдяки діяльності якого спрямовано близько 9 мільйонів доларів США на допомогу та лікування людей і відродження регіонів, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Як журналіст Киричанський В.С. багато уваги приділяв соціально-значущим темам, висвітлював культурні, політичні, медичні теми, не обминав і спортивної галузі. 2007 року став переможцем у номінації «За відданість олімпійському руху» у рамках VII Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська».

2012 року отримав найвищу нагороду області – відзнаку «Честь і Слава Житомирщини». Цього року до роковин чорнобильської трагедії нагороджений орденом «За гуманність та милосердя».

Пішла із життя талановита, добра, чуйна та порядна людина, яка користувалася заслуженим авторитетом та повагою серед колег. Керівництво області виразило співчуття щодо втрати журналіста.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here