Home Гроші Україна відновила обсяги поставок сиру в Росію

Україна відновила обсяги поставок сиру в Росію

77
0
У серпні Україна поставила до Росії 6,9 тис тонн сиру проти 5,8 тис тонн за аналогічний період минулого року
 
Про це повідомив голова правління організації "Укрмолпром" Василь Бондаренко, пише Українська правда з посиланням на "Комерсант-Україна".
 
За його словами, серпень став першим місяцем з початку року, коли українським виробникам сиру вдалося вийти на обсяги експорту продукції в Росію, які були до введеної на початку 2012 року заборони з боку Росспоживнагляду.
 
"У серпні Україна поставила до Росії 6,9 тис тонн сиру проти 5,8 тис тонн за аналогічний період минулого року", – уточнив Бондаренко.
 
Крім того, за його словами, також спостерігалася тенденція щодо нарощування експорту сиру.
 
Якщо темпи зростання збережуться, то за підсумками року Україна зможе вийти на результат минулого року", – сказав голова правління.
 
Втім, генеральний директор Українського клубу аграрного бізнесу Володимир Лапа говорить, що заборона на ввезення українських сирів до Росії за підсумками року все ж зіграє на руку білоруським виробникам.
 
Раніше голова ради міністрів Білорусії Михайло Мясникович заявляв, що в 2012 році країна планує збільшити поставки молочної продукції в Росію на 200 тис тонн – до 3,8 млн тонн.

Нагадаємо, в лютому цього року Росспоживнагляд заборонив ввезення українських сирів через те, що в них нібито містилося пальмова олія. 

 

Previous articleВодії минулої доби збили двох пішоходів
Next articleНеповнолітні повикрадали кролів у місцевої жительки

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here