Головна Війна Українців заспокоїли: декларувати захоплені російські танки не потрібно

Українців заспокоїли: декларувати захоплені російські танки не потрібно

457
0

Якщо ви захопили російський танк, можете бути спокійні – його декларувати не потрібно. Адже його вартість не перевищує 100 прожиткових мінімумів.

Про це повідомляє Міноборони:

«Декларувати захоплені російські танки та іншу техніку не потрібно, адже вартість цього лайна не перевищує 100 прожиткових мінімумів (248 100 грн).

Відповідно, подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані протягом 10 днів в разі захоплення такого непотребу так само не потрібно (така от тавтологія)».

Якщо ж згідно законодавства, то декларувати їх не треба з наступних причин:

  • вони були набутті не внаслідок укладення якого-небудь виду правочину, а у зв’язку із повномасштабною агресією з 24.02.2022 російської федерації стосовно незалежної і суверенної Української держави як продовження розпочатого у 2014 році підступного нападу рф на Україну з метою знищення останньої;
  • завдяки мужності та звитязі захисників Української держави ворожа військова техніка зазвичай потрапляє до вас вже знищеною та виведеною із ладу, через що неможливо провести її оцінку відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні». А отже, неможливо і з’ясувати, скільки коштує таке майно.

Так що російський танк, іди нахуй з̶ ̶д̶е̶к̶л̶а̶р̶а̶ц̶і̶ї̶.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here