Home Гроші Україні загрожують жорсткі санкції ЄС за утилізаційний збір

Україні загрожують жорсткі санкції ЄС за утилізаційний збір

88
0

Наміри української влади запровадити утилізаційний збір на автомобілі абсолютно усіх іноземних виробників може обернутись для країни різними санкціями аж до відмови від договору про асоціацію.

"Наша позиція більш жорстка, ніж говориться офіційно. У разі якщо Україна прийме цю постанову, ми готові йти на аналогічні відповідні заходи по українському експорту", – заявив співрозмовник видання "Комерсант-Україна" в європейських структурах, повідомляє ТСН.

За словами іншого високопоставленого джерела в Брюсселі, Київ прямо був проінформований, що, якщо буде прийнято цю постанову, про угоду про асоціацію можна забути навіть при проведенні демократичних виборів. Зі свого боку Кабмін поки не бачить причин для занепокоєння.

"Переговори з ЄС проходять в спокійному, звичайному режимі. Загрози заморожування діалогу в зв’язку з розширенням утилізаційного збору інспірують ті, хто в цьому зацікавлений – автоімпортери. Тому будувати якісь плани і міркувати про наслідки рано", – заявило джерело в Кабміні.

Як повідомлялось, якщо влада запровадить даний збір на усі імпортні машини, то іномарки автоматично подорожчають, як мінімум, на тисячу доларів. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here