Home Гроші Українці купили рекордну кількість нових автомобілів

Українці купили рекордну кількість нових автомобілів

91

Продажі авто різко зросли перед введенням спецмита на іномарки

Продажі нових легкових автомобілів в Україні в квітня 2013 року склали близько 26 тис. од., що на 33% більше, ніж у квітні-2012 і на 35% вище досить успішних показників березня поточного року.

Як повідомили в інформаційно-аналітичній групі AUTO-Consulting, таких показників продажів автодилери вже давно не домагалися.

"Хвиля ажіотажу, викликана введенням спецмита на бензинові іномарки з двигунами 1-2,2 л (з 13 квітня -. Ред) .. захлеснула весь авторинок Попитом користувалися всі авто, навіть якщо їм не загрожувала додаткове мито У виграші опинилися і вітчизняні виробники, чий збут також підскочив на 25-50% », – відзначають експерти.

У той же час ажіотаж поки не позначився на розстановці сил на ринку, а підсумкові місця в рейтингу продажів багато в чому залежали від складських запасів, логістики і моторності дилерів. ТОП-15 найбільш продаваних авто за складом не змінилася.

"Але якщо ринок виріс в середньому на 35%, то окремих брендах вдалося так налякати покупців рекламою, що продажі виросли відразу на 80-90%», – повідомляють експерти.

Аналітики підкреслюють, що квітневий успіх окремих виробників забезпечений не тільки ажіотажем навколо спецмита, а й вдалою модельної політикою, у тому числі Renault вивела нові Logan і Sandero, що забезпечило 63%-ве зростання продажів. Mazda на гребені попиту вивела на ринок потужну версію кросовера CX-5 і наростила продажі на 93%.

Виріс попит і на преміальні автомобілі, хоча спецмита зачіпають далеко не всі позиції багатьох брендів.

"Таких результатів дилери дорогих авто домагалися ще в докризові роки, але у квітні завдяки вдалій рекламній кампанії попит пожвавився практично на всі моделі", – констатують аналітики.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here