Головна Гроші Українці під час карантину активніше шукають роботу

Українці під час карантину активніше шукають роботу

177
0

 В Україні тривають заходи щодо запобігання поширенню епідемії коронавірусу, тому перестали працювати кафе, бари, ресторани, тренажерні зали тощо,

За перші 12 днів карантину (12-23 березня) кількість шукачів роботи зросла майже на 60% порівняно з аналогічним періодом у лютому, повідомляє Міжнародний кадровий портал hh.ua.

Зміни відбулися практично у всіх вимірах: у розрізі професійних сфер, віковому і гендерному співвідношенні тощо.

"Якщо і протягом 2019 року, і на початок 2020 року найбільш популярними профсферами серед шукачів були "початок кар’єри", ІТ, "телеком" і "продаж", то в березні цей топ-3 змінився. У період з 12 до 23 березня до нього увійшла профсфера "топ-менеджмент", чия частка зросла вдвічі з 5% до 10%. А ось профсфера "початок кар’єри", яка традиційно була лідером за пошуковими запитами, відійшла на 4 місце. У розглянутий період на неї припадало 8% резюме замість 12% у лютому і 13% у 2019 році", – написали в повідомленні.

За словами експертів, збільшилася частка на ринку праці України і досвідчених шукачів, за плечима яких понад 6 років досвіду. Якщо в лютому на них припадало 53% всіх розміщених резюме, то в березні – 67%. А ось доля претендентів початківців без досвіду і таких, які мають стаж до 3 років, навпаки впала: на 8% і 4% відповідно.

Більш активними стали фахівці віком 30-40 років, 40-50 років та 50-60 років.

"Причому перша навіть зайняла провідну позицію в кількості розміщених резюме. Тоді як раніше активнішими в питанні пошуку роботу були фахівці віком від 18 до 30 років", – ідеться в релізі.

Окрім цього, досить відчутно зросла частка резюме, які розміщають чоловіки. В лютому на них припадало 53%, а у березні вже 63%.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here