Головна Гроші Українці їстимуть продукти європейського рівня

Українці їстимуть продукти європейського рівня

100
0
В Україні в наступні два роки відбудеться реформування системи контролю безпеки харчових продуктів, повідомили у прес-службі Державної ветеринарної та фітосанітарної служби.
 
Зокрема, готуються до розгляду зміни до Закону "Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини", пише ЛІГАБізнесІнформ.

Відповідно, всі підприємства, діяльність яких пов’язана з продуктами харчування, змушені будуть ввести систему, засновану на принципах HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point – система аналізу небезпек і критичних точок контролю). Це дозволить вітчизняним виробникам вийти на міжнародні ринки і збільшити обсяг експорту. НАССР відома в усьому світі як система управління харчовою безпекою.

Саме тому ЄС вимагає її наявності від виробників країн-імпортерів. Тому з моменту, коли зміни до закону набудуть чинності, українські виробники, які експортують свій товар, повинні будуть запровадити НАССР. В іншому випадку, переробні підприємства змушені будуть закритися або перепрофілюватися.

Планується, що підприємство, де впроваджено НАССР і довело контролюючим органам, що воно працює ефективно, може не мати ніяких сертифікатів, що підтверджують якість продуктів.

Принципи НАССР передбачають збільшення обсягу продажів, зниження витрат, а також контроль над ризиками. У середньому її впровадження на підприємстві триває до одного року, відзначають в Державній ветеринарній і фітосанітарній службі.

Щорічно майже 2,2 млн осіб у світі помирають через небезпечні харчові продукти. Тому рівню якості продовольства надається все більше уваги.

HACCP — система, що дозволяє створити на підприємстві умови для виробництва безпечної продукції шляхом ідентифікації і контролю небезпечних чинників. Система є єдиною системою управління безпечністю харчової продукції, яка довела свою ефективність і прийнята міжнародними організаціями.
 

ТСН.ua 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here