Головна Гроші Українцям радять скандалити у супермаркетах через погані продукти

Українцям радять скандалити у супермаркетах через погані продукти

145
0
Якщо супермаркет продав неякісний продукт, споживачеві варто вирішувати питання на місці, або скаржитись у контролюючі органи. Такі рекомендації надав експерт з питань якості та безпечності продукції АПК Асоціації "Український аграрний клуб" Олександр Вержиховський, ТСН.ua.
 
 "В першу чергу потрібно намагатись вирішити питання безпосередньо в торгівельній мережі. Якщо вони не прислуховуються до ваших аргументів, тоді існують регіональні служби з питань захисту прав споживачів. 
 
Крім того, питанням якості продуктів опікується Державна ветеринарна та фітосанітарна служба", – зазначив експерт. За словами Вержиховського, скандали в супермаркетах у більшості випадків закінчуються на користь покупця.
 
"Ваші впевнені та сміливі дії в цьому випадку в 99% призведуть до того, що все ж таки адміністрація супермаркету піде на поступки. Потрібно бути впевненим у своїх правах", – резюмував експерт. 
 
Нагадаємо, нещодавно у Донецьку почався суд над активістами, які проводили рейди по виявленню в супемаркетах міста прострочених продуктів харчування. 

Мова йде про журналістів і блогерів, які оприлюднили факт наявності в торговельній мережі "Амстор" великої кількості продуктів з вичерпаним терміном придатності. Щоб довести, що товари на полицях супермаркету прострочені, активісти відривали з упаковки стікери, під якими були старі етикетки з уже вичерпаними термінами реалізації. 

 

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here