Home Гроші Українцям роздадуть по 11 тисяч грн на нову професію

Українцям роздадуть по 11 тисяч грн на нову професію

84
Міністрество соцполітики планує випустити ваучери з коштами на навчання для отримання нової професії, або підвищення кваліфікації, повідомив очільник відомства Сергій Тігіпко.
 
"Багато людей з віком стають неконкурентоспроможними. У той час як за кордоном людина постійно вчиться, у нас немає ніякого навчання. Тому ми будемо надавати спеціальний ваучер людям, яким 45 і більше років, і які мають 15 років трудового стажу. Таким чином, людина буде отримувати 11 630 гривень. За рахунок цього ваучера він зможе отримати іншу спеціальність", – розповів чиновник, повідомляє ТСН з посиланням на "Сегодня".
 
За його словами, цих коштів не вистачить на другу вищу освіту, але якщо людина вкладе кілька тисяч, то зможе навчатися у вищому навчальному закладі. Якщо ж у неї немає такого бажання або можливості, тоді на ці кошти можна просто підвищити свою кваліфікацію в будь-який інший спосіб.
 
На сьогоднішній день в Україні у центрах зайнятості зареєстровано 547,7 тис. громадян, що і є офіційним показником безробіття.
 
Як повідомлялось, за неофіційними даними реальний показник безробіття складає 7 млн осіб. Половину непрацевлаштованих осіб складає молодь у віці до 35 років, повідомили у Держслужбі зайнятості.
 
Найбільшим попитом сьогодні на ринку праці користуються кваліфіковані співробітники з інструментом: слюсарі, токарі, фрезерувальники, електрозварювальники, малярі, штукатури і т.д.
 
Також значний попит залишається на водіїв, продавців, кухарів, менеджерів, двірників і т.д. Крім того, затребувані також медсестри, лікарі, інженери та IT-фахівці.
 
 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here