Головна Гроші Українцям заборонять купувати найдешевші автомобілі

Українцям заборонять купувати найдешевші автомобілі

124
0

Уряд має намір з 2016 року заборонити пропуск в країну автомобілів, розрахованих на бензин нижче стандарту Євро-5

Це випливає з проекту закону, оприлюдненого на сайті міністерства інфраструктури.

Згідно з документом, депутатам пропонується заборонити з 1 січня 2012 пропуск на митну територію України та першу реєстрацію транспортних засобів, розрахованих на паливо нижче рівня Євро-3, нижче рівня Євро-4 з 1 січня 2014 року, нижче рівня Євро-5 – з 1 січня 2016 року, нижче рівня Євро-6 – з 1 січня 2018 року.

Нагадаємо, сьогодні в Європі діє стандарт для автомобільного палива Євро-5, тоді як в Україну до цього часу Євро-2 і Євро-3.

Введення європейських стандартів в Україні вже кілька разів переносилося, і останній раз дію Євро-2 і Євро-3 було продовжено до 31 грудня 2011 року. Основна причина постійної пролонгації старих нормативів – те, що далеко не всі вітчизняні нафтопереробні заводи готові до випуску палива за новими стандартами.

Як повідомлялось, на сьогоднішній день автодилери України фіксують рекордні обсяги продажів. Так у січні-вересні попит на авто виріс на 48% в порівнянні з аналогічним періодом 2010 року, причому навіть в сегменті преміум-класу, де зростання склало 14% від загальної кількості проданих авто, тоді як у попередні роки – не більше 10%.

 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here