Home Гроші Уряд пропонує скасувати мінімальні ціни на цукор

Уряд пропонує скасувати мінімальні ціни на цукор

78

В Україні будуть створені умови для ефективного функціонування та розвитку цукрової галузі. Так, Кабінет Міністрів схвалив законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру», розроблений Міністерством аграрної політики та продовольства.

Про це інформує прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

Згідно з цим документом, буде вдосконалено механізм державного регулювання виробництва цукру, скасовано мінімальні ціни на цукрові буряки та цукор квоти «А» тощо. Для того, щоб ці зміни набули чинності, законопроект має ухвалити Верховна Рада.

Згідно з законопроектом, планується скасувати мінімальні ціни на цукрові буряки та цукор квоти «А». Також буде вдосконалено механізм державного регулювання виробництва цукру через квотування, встановлено порядок використання понадквотового цукру.

При цьому передбачено лише грошову форму розрахунків між учасниками бурякоцукрового комплексу.

Відтак, ухвалення цього законопроекту допоможе створити в Україні умови для ефективного функціонування та розвитку цукрової галузі. Окрім того, буде забезпечено захист внутрішнього ринку цукру та національного товаровиробника.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here