Головна Гроші Уряд розширить напрямки використання “тисячі Зеленського”, щоб грошима могли скористатися всі

Уряд розширить напрямки використання “тисячі Зеленського”, щоб грошима могли скористатися всі

380
0

Кабмін врахує пропозиції громадськості та розширить напрямки використання 1 тис. грн за вакцинацію. Також додадуть можливість використання коштів для певних категорій громадян, зокрема пенсіонерів або мешканців сіл.

Про це повідомив прем’єр Денис Шмигаль під час “Години запитань до уряду” у Раді:

“Усім повністю вакцинованим українським громадянам, які мають відповідні ковід-сертифікати в Дії, буде виділено на віртуальні картки 1 тисячу гривень. Програма запрацює з 19 грудня цього року й діятиме 12 місяців”.

Скористатися 1 тис. грн потрібно буде упродовж року із 19 грудня. Гроші нарахують на віртуальні картки усім, хто в “Дії” має ковід-сертифікат.

Передовсім ця програма спрямована на підтримку 5 напрямків бізнесу, саме за якими українці зможуть витратити 1 тис. грн. Зокрема, це креативні індустрії та сфера внутрішніх перевезень. Загалом програмою зможуть скористатися майже 6 тисяч суб’єктів підприємництва.

“Програма насамперед підтримає цей бізнес. А люди отримають можливість скористатися 1 тисячею гривень через Дію, щоб отримати додаткові послуги. Важливо, що ці кошти не будуть оподатковуватися і не враховуватимуться при розрахунку субсидії”, – додав Шмигаль.

Нагадаємо, Зеленський пообіцяв по тисячі вакцинованим. Українці відреагували на таку ініціативу мемами в соцмережах, назвавши виплату “Вовиною тисячею”.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here