Головна Гроші Уряд знову хоче дозволити ринкам працювати

Уряд знову хоче дозволити ринкам працювати

202
0

Вже вдруге за час карантину в Україні дозволять відкритися ринкам.

У середу, 29 квітня, на черговому засіданні Кабінет Міністрів України розгляне питання про відновлення роботи деяких продовольчих ринків.

Про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив під час онлайн-наради з Президентом України щодо питань боротьби з COVID-19.

Очільник Уряду зазначив, що це стало можливим завдяки тому, що Міністерство охорони здоров’я України та Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України розробили чіткі критерії роботи та алгоритм контролю.

«Йдеться про відкриття 281 продовольчого ринку по всій території України, які зможуть функціонувати в режимі не гірше, ніж супермаркети. Тобто з дотриманням жорстких санітарних норм, порушення яких будуть суворо каратися, аж до закриття роботи ринків на певний період», – повідомив Денис Шмигаль.

Нагадаємо, 30 березня ринкам вже дозволяли працювати з дотриманням суворих правил, одна вже за два тижні, 14 квітня, їх знову закрили через порушення карантинних обмежень.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here