Home Гроші В українських магазинах може з’явитися окрема полиця для молочної продукції із замінниками

В українських магазинах може з\’явитися окрема полиця для молочної продукції із замінниками

100
0
Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Мінагрополітики розробити закон, який передбачає, що ненатуральна молочна продукція буде мати спеціальні позначки та розміщуватися на окремих полицях магазинів.
 
Закон, який доручили розробити міністерству, повинен зобов’язати молочні компанії розміщувати на упаковках молочних продуктів із замінниками молочних інгредієнтів напис про їхній склад. При цьому виробникам молочної продукції можуть заборонити використовувати в назві таких продуктів похідні від традиційних назви – приміром, "сирок" або "сметанка", повідомляє Корреспондент.
 
"Такий закон в першу чергу захистить права споживачів: дозволить їм легко відрізняти натуральні молочні вироби від продуктів, виготовлених із використанням замінників, а роздрібні ціни на них будуть знижені. Крім того, закон підтримає сумлінних вітчизняних виробників і переробників молока", – вважає Азаров.
 
Український прем’єр також зазначив, що ситуація з ціною закупівель молока у населення, що складає в декількох областях 1,6-1,8 грн, є неприпустимою. Згідно з повідомленням на сайті уряду, Кабмін встановив мінімально допустимий рівень закупівельної вартості молока на рівні 2,20 грн без урахування ПДВ.
 
Раніше повідомлялося, що Президент України Віктор Янукович відмовився вносити молоко в перелік об’єктів державного цінового регулювання. 
 
Previous articleНеповнолітнього вбивцю засудили до 13 років тюрми
Next articleКінь впав до каналізаційного колодязю та поранив ноги

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here