Home Гроші В Україну знову пустили імпортне пальне – ЗМІ

В Україну знову пустили імпортне пальне – ЗМІ

86
0

Учасники вітчизняного ринку нафтопродуктів повідомили, що митниця знову почала оформляти імпортований бензин.

"Почалося (розмитнення), але чомусь за тимчасовими деклараціями. Тобто, треба розуміти так, що до кінця виборів вирішили за тимчасовими деклараціями вибірково розмитнювати", – зазначило джерело видання "ЛІГАБізнесІнформ", повідомляє ТСН.

Нагадаємо, раніше видання OilNews із посиланням на імпортерів нафтопродуктів повідомило, що органи Державної митної служби України з п’ятниці, 19 жовтня, зупинили митне оформлення бензинів.

За словами експертів, якби затримки затягнулись, то ціни на АЗС підскочили б вже до кінця тижня на 15-17 копійок, оскільки імпортерам довелось би перекладати на споживачів витрати за простій.

Зі свого боку, у Держмитслужбі інформацію про призупинення митного оформлення бензинів взагалі назвали дезінформацією і запевнили, що шукають того, хто поширює неправдиву інформацію.

"Ніяких проблем не було і немає. Нині ми намагаємося розібратися з джерелами цієї дезінформації", – заявили у Держмитслужби.

Експерти нагадують, що минулого року виникала схожа ситуація з імпортом вантажів найбільшими роздрібними мережами. Тоді митниця почала затримувати оформлення вантажів таких компаній, як Metro C&C, Auchan і "Спорт Майстер". Вирішити проблему імпортерам вдалося шляхом переговорів із Кабміном. 

 

Previous articleМНСівці розповідають дітям, як вберегти своє життя
Next articleТТУ отримає на зарплату 5 млн. грн.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here