Головна Гроші В Єгипті просувають ”безгріховний” туризм – окремі пляжі для чоловіків і жінок

В Єгипті просувають \”безгріховний\” туризм – окремі пляжі для чоловіків і жінок

356
0
Близькосхідна преса активно обговорює ситуацію, в якій може опинитися туристична індустрія Єгипту після приходу до влади в країні радикальних ісламістів.
 
Хоча раніше "Брати-мусульмани" запевнили, що продовжать заохочувати туристичний бізнес, ультра-консервативний кандидат в президенти Хазем Салех Абу Ісмаїл нещодавно заявив, що просуватиме "безгріховний туризм".

У рамках цієї концепції жінкам під загрозою арешту буде заборонено з’являтися на пляжі в бікіні, також буде заборонено спільне купання чоловіків і жінок, вживання алкоголю та азартні ігри.

Зазначимо, що Абу Ісмаїл є провідним кандидатом від партії салафітів "Аль-Нур", яка на парламентських виборах в країні впевнено посідає друге місце після "Братів-мусульман". У сумі ісламісти здобувають більше 60% голосів виборців.

"Партія "Аль-Нур" не хоче забороняти пляжний туризм. Але ми хочемо запровадити "безгріховний" (в оригіналі – халяльний; халяль – дозволені вчинки в шаріаті) туризм… Наприклад, роздільні пляжі (для чоловіків і жінок – прим. ред.)", – пояснив представник партії Надер Баккар.

У минулому році Єгипет відвідали близько 15 млн іноземців, але зі зміною політичної та соціальної ситуації в країні зростають побоювання, що потік туристів піде на спад, і країна (де туристична галузь є однією з основних в економіці) втратить значні кошти.

Щоб дійти компромісу в цій сфері партія "Аль-Нур" вже оголосила про скликання загальної конференції в місті Асуан, де політики зустрінуться з представниками туристичних операторів і готелів.
 

ТСН.ua 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here