Головна Гроші В Житомирській області створено близько 14 тис. нових робочих місць

В Житомирській області створено близько 14 тис. нових робочих місць

122
0

Внаслідок проведеної роботи упродовж у першому півріччі у всіх сферах економічної діяльності області створено 13,9 тис. нових робочих місць, що становить 60,9% річного завдання (22,9 тис.). 

Послугами служби зайнятості скористалися 48,1 тис. незайнятих громадян, що на 8,3 % більше, ніж торік, повідомляє Головне управління праці та соціального захисту населення ОДА.


За направленнями служби зайнятості були працевлаштовані 11,8 тис. осіб, проходили професійне навчання 2799 осіб, в оплачуваних громадських роботах взяли участь 5288 осіб. Всього активними формами сприяння зайнятості було охоплено 21 тис. незайнятих громадян, що на 6,9% більше, ніж у відповідному періоді минулого року.


За рахунок надання дотацій роботодавцям працевлаштовано 788 безробітних, що на 5,1% більше минурічних показників. Шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово відкрили власну справу 173 безробітних.


Кількість вакансій та вільних робочих місць в області досягла 21,7 тис. що на 26% більше, ніж у цей період торік. Це у свою чергу сприяло зменшенню навантаження незайнятого населення на одне вільне робоче місце з 8 до 7 осіб. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here