Home Гроші Вартість електроенергії для ТТУ зросла на 70%

Вартість електроенергії для ТТУ зросла на 70%

130

Асоціація міст України звернулася до кабміну з пропозицією встановити пільгові тарифи на електричну енергію для потреб зовнішнього освітлення та міського електротранспорту. Про це повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

У містах України зіткнулися з колосальною проблемою: протягом 2015-2016 років НКРЕКП своїми постановами значно підвищила тарифи на електроенергію для потреб зовнішнього освітлення та міського електротранспорту. Так, зростання вартості електроенергії на 2016 рік – у 2,5 рази, а на 2017 рік ще додатково на 40 %. Також зросла вартість електроенергії для міського транспорту: на 2016 рік на 40 %, а на 2017 – більш ніж на 70 %, йдеться у повідомленні Асоціації міст України.

«Якщо у кабміні не вирішать проблему з зростанням вартості електроенергії, то така галузь як громадський електротранспорт може зникнути. У містах змушені скорочувати бюджетні витрати на фінансування ряду важливих міських програм, щоб зберегти електротранспорт. Про його розвиток у таких умовах не може бути і мови», – повідомив мер Сергій Сухомлин.

Як повідомляє прес-служба міськради, у протокол п’ятого засідання Ради регіонального розвитку внесли на розгляд питання пониження вартості електроенергії для підприємств електротранспорту. Таку пропозицію вніс Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here