Home Гроші «Велике недобудівництво»: на Житомирщині 16-кілометрову дорогу відремонтували лише наполовину

«Велике недобудівництво»: на Житомирщині 16-кілометрову дорогу відремонтували лише наполовину

1376

Дорогу місцевого значення Олевськ-Покровське, яку ремонтували за програмою президента «Велике будівництво» – не закінчили.

Загалом планували відремонтувати 16 км дороги, відповідні суми коштів виділялися для таких робіт. Проте відремонтували лише половину дороги – рівно 8 км, і Житомирська ОДА не планує закінчувати ремонтні роботи, про що свідчить те, що в планах ДФРР цього проєкту немає.

Інформацію про «Велике недобудівництво» висвітлив координатор ВГО «Стоп корупції» на Житомирщині Олександр Ігнатьєв.

«У 2021 році 8-кілометрову частину дороги Олевськ-Покровське до села Будки, капітально відремонтовано за програмою “Велике будівництв”. Розробник проєкту дороги Олевськ-Покровське на 8 км (до села Будки) – ФОП Пославський О.П. Переможець відкритих торгів – ПП “Автомагістраль”. Джерело фінансування: Державний дорожній фонд. Загальна кошторисна вартість: 90 348,979 тис грн», – розповідає Олександр Ігнатьєв.

У той час, загальна відстань між Олеськом та селом Покровське складає 16 км. Олександр проїхав між Олевськом і Покровським та показав, як відремонтували за президентською програмою «Велике будівництво» рівно половину дороги.

Саме на середині відстані між Олевськом і Покровським, власне, нова асфальтована дорога посеред лісів просто закінчується. А далі починається «жах автомобіліста»: суцільні ями, багнюка  й бездоріжжя.

Судячи з графіку фінансування, кошти вже виділені в повному обсязі.

Натомість, як повідомив активіст, у планах Державного фонду регіонального розвитку і відповідних управлінь обласної адміністрації на 2022 рік ремонт 8-кілометрової ділянки до Покровська не значиться.

Нагадаємо, Велике крадівництво: про відкати на ремонтах доріг у Житомирській області вийшов випуск «Засланці». ВІДЕО.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here