Home Гроші Ветеран АТО за сприяння служби зайнятості відкрив у Попільні магазин одягу

Ветеран АТО за сприяння служби зайнятості відкрив у Попільні магазин одягу

337

Участь у бойових діях для багатьох стає переломним моментом. Війна загартовує характер і спонукає бути незалежним. Після повернення додому чимало учасників АТО мріють започаткувати власну справу. Однак реалізувати задумане вдається небагатьом через брак коштів.

Підтримати ініціативи колишніх бійців у започаткуванні бізнесу в змозі державна служба зайнятості.

До Попільнянської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості звернувся Роман Когут, який пройшов пекло антитерористичної операції на Сході України. Юнак пішов служити за контрактом після закінчення Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету.

Повернувшись до мирного життя, він усвідомив, що найкращим способом адаптації є робота. Консультант служби зайнятості Лариса Шарандак розповіла Роману про можливість фінансової підтримки для безробітних, які мають конкретні наміри розпочати власну справу. Разом вони обговорили перспективи втілення в районі окремих проектів.

Завдяки ефективності наданих послуг, Роман Когут успішно склав і захистив на засіданні комісії бізнес-план відкриття магазину одягу «Жовтий сток-маркет». Для започаткування підприємницької діяльності йому було здійснено одноразову виплату належної допомоги по безробіттю. Після реєстрації підприємцем Роман погодився на подальший індивідуальний супровід фахівцями служби зайнятості. Проект Романа Когута виявився перспективним, має свою цільову аудиторію. Він проводить різні акції з метою збільшення потоку клієнтів, активно рекламує в соціальних мережах свої послуги.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here