Home Війна Відбудова за завищеними цінами: на Житомирщині підприємець хотів нажитися на заміні вікон...

Відбудова за завищеними цінами: на Житомирщині підприємець хотів нажитися на заміні вікон у пошкодженому ПТУ

319
0

У профтехучилищі Бердичева внаслідок ракетного обстрілу в минулому році повибивало вікна. Їх замінював підприємець – житель Андрушівської громади, договір із яким уклав департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА.

Підприємець завищив ціни на заміну вікон та використав дешеві і неякісні матеріали. За договором йому заплатили 780 тис. грн.

У поліції зазначають, що вартість робіт завищена у рази:

“Поліцейські, під процесуальним керівництвом Бердичівської окружної прокуратури, викрили оборудки 36-річного підприємця. Чоловік, взявшись за відновлення вікон у навчальному закладі міста, у рази завищив вартість матеріалів для ремонтних робіт. Таким чином заволодів майже 780 тисячами гривень, завдавши збитків державі. 

 У березні минулого року внаслідок ракетного обстрілу районного центру ударною хвилею були пошкоджені конструкції в будівлях одного з професійних училищ міста. Тож задля проведення ремонтних робіт між одним з Департаментів Житомирської ОДА та директором товариства з обмеженою відповідальністю, жителем Андрушівської громади, був укладений відповідний договір. Тоді ж здійснено попередню оплату у понад 490 тисяч гривень”.

Підрядник зобов’язувався повністю замінити 30 дерев’яних вікон на нові металопластикові блоки та замінити старі відливи у будівлі ПТУ.

Зокрема, підприємець придбав віконні конструкції без спеціального покриття та без заповнення камер газом, глухі та частково глухі, частково з поворотно-відкидним механізмом. Вони й були встановлені у приміщеннях навчального закладу.

Слідчі встановили,  що змонтовані конструкції не відповідають нормам, визначеним нормативно-правовими актами в галузі будівництва для навчальних закладів. Вони не можуть забезпечити належної теплоізоляції, освітлення та вентиляції приміщень. 

Фактично ділок отримав понад 778 тисяч гривень за роботи, які не відповідають існуючим вимогам, а тому не можуть бути прийняті та повинні бути перероблені.

Підприємцю оголосили про підозру. 

Йому загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років.

Previous articleВ області чоловік обкидав магазин коктейлями Молотова, щоб налякати знайомого
Next articleУ Житомирі за 1,7 млн грн відремонтують обласну бібліотеку ім. О. Ольжича

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here