Головна Гроші Віддала шахраям 100 тис. грн за “порятунок” доньки в ДТП – на...

Віддала шахраям 100 тис. грн за “порятунок” доньки в ДТП – на Житомирщині діють старі схеми

738
0

Старі схеми з “порятунком” близьких, що нібито потрапили в ДТП, досі діють на Житомирщині.

На гачок шахраїв потрапила 82-річна бабуся, яка віддала всі заощадження – понад 100 тис. грн – всевдолікарю на порятунок доньки, яка нібито потрапила в ДТП. Тільки після передачі коштів пенсіонерка додзвонилася до доньки, з якою було все гаразд. 

Про схеми, в які потрапляють жителі області, розповіли в поліції:

“Уже за два дні нового тижня п’ятеро жителів регіону постраждали від дій пройдисвітів. Хтось потрапив на гачок шахраїв, купуючи товари через Інтернет-мережу, хтось рятував з уявної біди родичів, ще комусь не пощастило з нібито оформленням соціальної допомоги або з «розблокуванням» банківської картки. За всіма фактами відкриті кримінальні провадження. Поліцейські закликають громадян до уважності у фінансових питаннях”.

Подарувала шахраям кошти і жителька Черняхівської громади – вона намагалася купити в мережі комплект зимових шин, однак продавець після отримання повної оплати, перестав виходити на зв’язок.

60 тис. грн зняли з рахунку жительки Коростеня, яка хотіла отримати матеріальну допомогу по безробіттю. В результаті безробітна втратила свої заощадження, адже пройшла алгоритм дій за оголошенням із мережі.

На схеми з працівником “служби безпеки банку” повелася і звягельчанка – жінка втратила 50 тис. грн з рахунку.

Житомирянин перерахував 22 тис. грн за оголошенням з оренди житла і натрапив на шахраїв.

За всіма вказаними фактами розпочаті нині кримінальні провадження. 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here