Home Гроші Влада планомірно будує в Україні кримінальну та тоталітарну систему, – опозиціонер Пашинський

Влада планомірно будує в Україні кримінальну та тоталітарну систему, – опозиціонер Пашинський

109

Про це у коментарі Gazeta.ua сказав народний депутат від фракції "Батьківщина" Сергій Пашинський.

Говорячи про ініціативу заступника генерального прокурора Рената Кузьміна щодо того, що необхідно ввести відповідальність за наклеп, нардеп зауважив, що це черговий механізм тиску на опозицію та метод боротьби з інакомисленням.

"Вони (влада) планомірно будують в Україні диктатуру. І це один із елементів диктатури. Адже наклеп встановлюється судом і зрозуміло, що судової гілки влади у нас вже не існує. Відповідно, якщо буде будь-яка критика опозиції чи опозиційних політиків проти влади, то вони можуть подати до суду і потім цю людину посадити", – наголосив парламентар.

Пашинський додав: "Йде свідоме знищення свободи слова, знищення інакомислення. Це все ми проходили вже у Радянському союзі. Вони нічого нового не придумують. Вони беруть основи будь-якої диктатури і пробують їх імплементувати (у сучасній Україні)".

Нардеп підкреслив, що в Україні наразі немає правого поля, який би взагалі давав можливість говорити про ухвалення подібних законів.

"У нас немає судової гілки влади, – підкреслив він. – І це просто ще один доказ того, що ці хлопці будують абсолютно кримінальну, тоталітарну державу".

Однак, відповідаючи на уточнювальне запитання, чи вдасться, на його думку ухвалити подібну норму, Пашинський зауважив, що це залежатиме від багатьох факторів, зокрема і ставленні до цього питання євроспільноти.

"Перший фактор і головний – це спротив суспільства і опозиції. Другий фактор — це реакція Європи. Янукович пробує розігрувати дуже розумні, як він думає, схеми, між Росією і Європою, і тому він змушений на цьому етапі дослухатися до Європи. У будь-якому випадку, ми, звичайно, будемо протидіяти цьому", – підсумував нардеп.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here