Головна Гроші Восени Житомиртеплокомуненерго залишить боржників без тепла

Восени Житомиртеплокомуненерго залишить боржників без тепла

86
0

У пятницю в Житомирській міській Раді відбулась нарада з питань розрахунків з боргами за теплопостачання.Комісію очолював заступник мера Микола Боровець.  На нараді розглядалось питання про відключення боржників від централізованого теплопостачання. Комісія вимушена вжити таких жорстких заходів, так як питання про відтермінування погашення боргу піднімалось вже не раз. З заявлених 25 боржників, що складають собою установи та організації, з`явилось лише 9. За їх проханням та за рішенням комісії розрахунки з боргами відтерміновано до 1.10.2011 року, так як планується розпочати новий опалювальний сезон без боргів. За невиконання цієї умови з 1.10.2011 КП «Житомиртеплокомуненерго» буде відключати боржників від централізованого теплопостачання. Наступним кроком комісії буде подання на боржників до суду та стягнення боргу через виконавчу службу. Всі боржники, які не були присутні на комісії, будуть відключені від тепла згідно погодженого графіку, йдеться на офіційному сайті КП Житомиртеплокомуненерго.

Доводимо до відома, що борг 25 установ і організацій становить близько 3 млн. гривень. Найбільш вагому частину боргу за спожитий природний газ в Житомирській області становить саме місто Житомир.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here