Home Гроші Виплату кредиту за реконструкцію «Житомирводоканалу» вже заклали в новий тариф

Виплату кредиту за реконструкцію «Житомирводоканалу» вже заклали в новий тариф

856

У Житомирі реконструкція очисних споруд каналізації та води, а також прокладання трубопроводів відбувається за кредитні кошти надані Світовим банком.

На реконструкцію очисних споруд каналізації було виділено 14 млн євро. На очисні споруди води – 13,3 млн євро. На реконструкцію колектору – 3,5 млн євро. Загальна сума, яку виділив Світовий банк складає 43,5 млн євро.

Як пояснила в коментарі «Першому житомирському» представниця КП «Житомирводоканал» Сніжана Герасимчук, повернення кредитних коштів уже закладено в тариф:

«Зараз триває реконструкція північного магістрального трубопроводу, який “живить” водою 54% домоволодінь міста. У рамках проєкту “Розвиток міської інфраструктури-2” прокладено близько 8,5 км магістральних трубопроводів, зокрема перекладені всі дюкерні переходи (7 ділянок трубопроводів, які пролягають по дну річки, і на яких ми зазнавали найбільших втрат). Але що стосується кредитних коштів, то їх повернення уже закладено в новий тариф».

Ще з 1 січня поточного року тарифи на водопостачання та водовідведення КП «Житомирводоканал» –  змінилися. Новий тариф на централізоване водопостачання складає 18,26 грн, а на централізоване водовідведення – 19, 27 грн.

Нагадаємо, КП «Житомирводоканал» заплатить пів мільйона гривень за доставку платіжок.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here