Home Гроші За борг у 23 тисячі прокуратура хоче забрати у підприємця в Ружині...

За борг у 23 тисячі прокуратура хоче забрати у підприємця в Ружині став, вартістю 2, 8 млн грн

126

Прокуратурою Ружинського району подано до суду позов про розірвання договору оренди та повернення територіальній громаді с. Голубівка земельної ділянки водного фонду площею понад 10 га, а також стягнення з орендаря заборгованості з орендної плати.

У ході проведеної перевірки встановлено, що фізична особа, яка з березня 2011 року орендує земельну ділянку водного фонду площею 10 га вартістю понад 2,8 млн грн, відповідно до умов договору, несвоєчасно та не у повному обсязі сплачувала щомісячну орендну плату. Унаслідок цього накопичилась заборгованість на суму понад 23 тис грн.

З метою захисту інтересів держави в особі сільської ради, прокуратурою району подано до суду позов, який наразі перебуває на розгляді.

Відповідно до Закону України «Про оренду землі», орендарі земельних ділянок державної та комунальної власності зобов’язані своєчасно сплачувати орендну плату за користування земельними ділянками. У разі недотримання вимог чинного земельного законодавства до порушників вживаються заходи цивільно-правового характеру щодо стягнення заборгованості у примусовому порядку, розірвання укладених договорів та повернення земельних ділянок орендодавцю.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here