Home Гроші За круглим столом громадські активісти обговорять, коли розмитнять «гуманітарку» для соціально незахищених...

За круглим столом громадські активісти обговорять, коли розмитнять «гуманітарку» для соціально незахищених громадян області ?

131

Обговорення цієї ситуації відбудеться під час засідання прес-клубу 29 березня(п’ятниця) об 11.00. Тема засідання «Як вирішити проблему розмитнення гуманітарної допомоги, яку отримують громадські організації для інвалідів, пенсіонерів та дітей-сиріт Житомирщини».

 

До участі в заході,який ініціювали благодійні громадські організації та фонди Житомирщини, запрошені представники Житомирської митниці,депутати обласної Ради, народний депутат України Геннадій Зубко.

Мета заходу – заслухати громадських активістів міста та області, які місяцями чекають на розмитнення благодійної гуманітарної допомоги, але через недосконале законодавство не можуть вплинути на ситуацію. В обговоренні проблеми та можливих шляхів її вирішення візьмуть участь:Неля Ковалюк,ЖОГОЛІ «Молодь, жінка, сім’я»;Валентина Беспрозванна, міська організація інвалідів;Юрій Матвієнко, УТОС;Віра Евіна, УТОГ;Олександр Богдан, обласне відділення Товариства Червоного хреста України, Юрій Журбенко , Благодійний фонд «Людяність» , інші представники громадських організацій та благодійних фондів,які займаються отриманням та розподілом гуманітарної допомоги.

 

Місце проведення: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова 12, другий поверх,прес-клуб.

 

Початок:11.00

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here