Головна Гроші За порушення валютного законодавства підприємства області сплатять штраф

За порушення валютного законодавства підприємства області сплатять штраф

156
0
Не залишається поза увагою податківців області контроль за підприємцями, які займаються зовнішньоекономічної діяльністю. В основному, такі представники бізнесу здійснюють експортно-імпортні операції з купівлі-продажу товару, надають транспортні послуги та послуги з переробки давальницької сировини, передає Житомирська хвиля.
 
Як з’ясували митарі, практично всі з перевірених підприємців порушували валютне законодавство. За це тепер вони мають сплатити до державного бюджету 4 з половиною мільйони гривень.
 
Одночасно з проведенням перевірок щодо розрахунків в іноземній валюті перевірялися питання дотримання вимог податкового законодавства у зовнішньоекономічній сфері. Митарі у 14 суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності встановили порушення вимог Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” та Податкового кодексу щодо виплати доходів нерезидентам. За результатами здійснених перевірок додатково нараховано до бюджету понад 900 тисяч гривень. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here