Головна Гроші За п’ять місяців на Житомирщині виплати майже 78 млн грн багатодітним родинам

За п’ять місяців на Житомирщині виплати майже 78 млн грн багатодітним родинам

80
0

З квітня цього року багатодітні родини на Житомирщині щомісяця отримують по 1 тис. 700 грн підтримки за третю та кожну наступну дитину. Загалом таку допомогу вже виплатили за п’ять місяців на суму 77,8 млн грн.

Про це інформує департамент праці, соціальної та сімейної політики ОДА.

За даними департаменту, на Житомирщині державну допомогу на дітей отримує вже 7 тис. 552 багатодітні родини. Щомісяця на дітей до 6 років багатодітні родини можуть отримувати по 1,7 тис. грн на третю та кожну наступну дитину у сім’ї.

Загалом із квітня багатодітним сім’ям області, які подали заявки на отримання допомоги, виплатили вже 77,8 млн грн.

Для того, щоб оформити допомогу на дитину, мамі або татові слід звернутися у найближче відділення соціального захисту населення і написати Заяву на отримання грошей.

Зауважимо, що доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину цьогоріч. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної родини, має змогу з 1 квітня 2019 року оформити додаткову допомогу на дитину.

Наприклад, якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6-ти років, держава виплатить на кожну з них по 1 тис. 700 грн. І навіть, якщо дитині зараз п’ять років, то можна отримувати ще 12 місяців по 1,7 тис. грн (20,4 тис. грн за рік). У разі, коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here