Головна Гроші Замість “Велике будівництво” – “Збудовано за твої податки”: житомиряни можуть безкоштовно замовити...

Замість “Велике будівництво” – “Збудовано за твої податки”: житомиряни можуть безкоштовно замовити наліпки

827
0

Безкоштовні наліпки “Збудовано за твої податки” може замовити кожен бажаючий у рамках проєкту з підвищення обізнаності громади щодо сплати податків Ціна держави.

Розробники пропонують клеїти наліпки на інформаційні дошки та білборди, які розповідають про “щедрих” депутата, мера чи президента, які щось подубували. Цьогоріч наліпки особливо актуальні для проєктів “Великого будівництва”, що реалізуються за рахунок податків громадян.

“Цього року бульбашка популізму у вигляді програми Велике будівництво збільшилась до планетарного масштабу. Тому пропонуємо доповнити інформаційні стенди уточненням – за чиї кошти відбувається т.зв. “велике будівництво”.

Ви можете безкоштовно замовити ці наліпки (до 5 шт в одні руки поки), виконавши дві умови: фотозвіт з інфраструктурного об’єкту або рекламного оголошення, оплата поштових витрат“, – повідомляє “Ціна держави”.

Кожен бажаючий може замовити до 5 наліпок необхідного розміру.

Нагадаємо, українці віддають державі до 50% своїх доходів у вигляді податків із заробітної плати, на кожен купований товар та отриману послугу.

Якою для вас є ціна держави і скільки податків ви віддаєте зі офіційного чи неофіційного доходу можна тут:

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here