Home Гроші Зареєструвати землю з наступного року стане простіше

Зареєструвати землю з наступного року стане простіше

82
0
З наступного року реєстрація земельних ділянок відбуватиметься у автоматизованому режимі. Всі питання, пов’язані з обліком земельних ділянок, громадяни зможуть вирішувати через кадастрових реєстраторів, що скасує черги і персоніфікує відповідальність за надання та облік даних.
 
Заявник приходитиме до кадастрового реєстратора, і всі дії, пов’язані з реєстрацією земельної ділянки, внесенням відомостей до Державного земельного кадастру, видачею витягів з кадастру, будуть автоматизовані. Таким чином, заявник отримає результат – необхідний документ.
 
Робота на цих засадах навіть ефективніша, ніж за принципом “єдиного вікна”, запровадженим у серпні минулого року, повідомляють у Держкомземі Житомирщини.
 
З введенням електронного кадастру кадастрові номери будуть присвоюватися спеціалізованою електронною системою, що виключає їх дублювання і присвоєння номерів з помилками.
 
Крім того, інформацію про наявність в Україні вільних земель для формування нових земельних ділянок громадяни зможуть отримувати у відкритому доступі, на кадастровому порталі. Це дозволить уникнути корупційних схем у діях місцевих рад, які можуть приховувати інформацію про наявні в їхньому віданні землі.
 
Коли буде  внесена інформація в електронний кадастр, її можна буде побачити, не виходячи з дому, на кадастровому порталі Держземагентства. Картографічна основа базується на аерофотозніманні – більш якісна, точна та актуальна у часі. 

 

Previous article\”Партія регіонів\” намагається відкупитися від Найема
Next articleКабмін може збільшити тривалість водійських курсів для порушників правил дорожнього руху

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here