Home Гроші Землевласників штрафуватимуть за відсутність проектів землеустрою

Землевласників штрафуватимуть за відсутність проектів землеустрою

89
0
За відсутність проектів землеустрою на землевласників чекає штраф від 5100 до 8500 гривень. Про це попереджає Головне управління Держкомзему області.
 
Штрафувати почнуть з 2013 року тих господарів, які мають в обробітку земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею понад 100 гектарів, але не мають затверджених проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь.
 
Зокрема, на громадян  накладатимуть штрафи– від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб – від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 5100 до 8500 гривень). 
 
За повідомленням прес-служби управління, у Житомирській області налічується 440 землекористувачів та землевласників. З них замовлено лише 24 проекти із землеустрою.
 
Головне управління Держкомзему звертається до усіх товаровиробників: аби уникнути відповідальності, вони мають розробити дані проекти, привівши угіддя до стану, придатного до використання.
 
Проект землеустрою має стати для сільськогосподарського товаровиробника настільною книгою. Дотримання його положень забезпечить раціональне використання та охорону земель, сприятиме створенню ефективного екологічного середовища і покращанню природних ландшафтів. 
 
Previous articleСправу проти Княжицького закрили
Next articleМіністр оборони у Житомирі привітав десантників зі святом

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here