Home Гроші Житомирщина посіла 1 місце в Україні за рівнем промислового виробництва

Житомирщина посіла 1 місце в Україні за рівнем промислового виробництва

110
На Житомирщині індекс виробництва промислової продукції за 2011 рік склав 125% до відповідного періоду попереднього року. Це дало можливість на 20% перевиконати показники, заплановані Програмою економічного і соціального розвитку області на 2011 рік.
 
У січні цього року індекс виробництва промислової продукції склав 145% до відповідного місяця минулого року, а за січень-лютий поточного року – 132% до відповідного минулорічного періоду.
 
По зазначеному показнику область вперше стала лідером і вийшла на перше місце у загальнодержавному рейтингу по Україні, по країні індекс промислового виробництва склав 102%.
 
Найбільші темпи зростання виробництва продукції зафіксовані у добувній галузі та переробній промисловості, повідомляє Головне управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації. 
 
В той же час п’ять галузей переробної промисловості, зокрема харчова, легка, целюлозно-паперова, виробництво неметалевої мінеральної продукції та металургійне виробництво не досягли рівня виробництва попереднього року.
 
За минулий рік промислові підприємства реалізували власної продукції більше, ніж на 13 млрд. грн. Обсяги реалізованої промислової продукції в області зросли більш, як на 2 мільярди гривень. На одного мешканця області вироблено промислової продукції на суму понад 10 тис. грн. 
 
За січень цього року обсяги реалізованої промислової продукції в області також зросли на 239 млн. гривень і склали понад 1 млрд. грн. 
 

Найбільше реалізовано продукції промислових підприємств у містах Житомирі, Коростені та Бердичеві, у Володарськ-Волинському, Брусилівському, Бердичівському, Чуднівському та Радомишльському районах. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here