Головна Гроші Житомирщина розраховується за спожитий газ на 77%

Житомирщина розраховується за спожитий газ на 77%

108
0
Рівень оплати за спожитий природний газ по області за 2011 рік становить 77,7% , по Україні цей показник становить 63%. Заборгованість населення за послуги з теплопостачання та гарячого водопостачання складає 69,9 млн. грн.
 
Питань проходження опалювального сезону та стану розрахунків за спожиті енергоносії обговорювалося вчора під час всеукраїнської селекторної наради з  під головуванням Міністра житлово-комунального господарства України Анатолія Близнюка. 
 
За повідомленням першого заступника голови Житомирщини Миколи Олещенка, опалювальний сезон на Житомирщині проходить у межах норми. На території області 100% працює 946 котелень різних форм власності, які забезпечують тепловою енергією всі  житлових будинки та соціальні заклади, повідомляє управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.
 
З метою оперативного реагування щодо виникнення аварійних ситуацій, ліквідації та усунення їх наслідків створено диспетчерські служби, сплановано залучення чергових аварійно-технічних підрозділів системи житлово-комунального господарства, зв’язківців, шляховиків.
 
Микола Олещенко зазначив, що стан розрахунків за спожитий природний газ у поточному році кращий, ніж у минулому.
 
На даний час заборгованість підприємств теплоенергетики становить 113 млн. грн., в т. ч. борг за 2010 рік – 71,0 млн. грн. 
 
На селекторній нараді було відзначено, що Житомирщина має гарний досвід по використанню альтернативних джерел енергії. Іншим областям потрібно опрацювати його і враховувати у своїй роботі. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here