Головна Гроші Житомирщина за соціально-економічним розвитком посіла 18 місце в Україні

Житомирщина за соціально-економічним розвитком посіла 18 місце в Україні

100
0

Вчора під час колегії в облдержадміністарції повідомлялось, що у загальнодержавному рейтингу регіонів України за показниками соціально-економічного розвитку у І півріччі Житомирська область зайняла 18 місце.У реальному секторі економіки області порівняно з відповідним періодом минулого року спостерігались певні позитивні тенденції.

У промисловості збільшення обсягів продукції у галузі виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів склало 7,7% (по Україні зменшення – на 3%). У розрахунку на одиницю населення обсяги виробництва продукції сільського господарства збільшились з 595 грн. до 600 грн. і перевищували середній показник по Україні на 93 гривні.Обсяги виробництва продукції рослинництва зросли на 4,2% (по Україні – на 3,5%). Індекс продукції будівництва перевищував середньоукраїнський і склав 143,7% (по Україні – 114,5%), тоді як у 2010 році відповідний показник становив лише 75% (по Україні – 80,7%).Зростання обсягу експорту товарів склало 43,2% (по Україні – 42,5% ).
 
Водночас на фоні позитивних тенденцій зростання економіки області у 1 півріччі в окремих галузях спостерігалось деяке уповільнення темпів розвитку. Зокрема, індекс промислової продукції склав 108% проти 110,1% у 2010 році. Крім того, у січні-червні цього року порівняно з відповідним періодом минулого року в економіці регіону зафіксовано окремі негативні тенденції. У галузі тваринництва відбулось зменшення поголів’я великої рогатої худоби на 7,1% (по Україні – на 4,3%)., повідомлчяється на офіційному сайті облдержадміністрації.
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here