Home Гроші Житомирщина заборгувала за енергоносії більше 300 млн. грн.

Житомирщина заборгувала за енергоносії більше 300 млн. грн.

89
0
Загальна заборгованість Житомирської області за енергоносії становить майже 320 млн.грн. 80% цієї суми припадає на борги за спожитий газ.

 
Станом на 1 серпня область накопичила більше чверті мільйона гривень боргів за газ. З початку цього року борг збільшився на 30 млн. грн.

 
Найбільшими боржниками за газ є теплопостачальні підприємства. Їх борг цього року збільшився на 23 млн. грн. Натомість, борги населення та державних установ зменшились майже на 24 млн. грн.

 
На початок серпня налічувалося 113 боржників, які не розрахувалися за спожитий природний газ, з них від газопостачання відключені 39, повідомляє Головне управління економіки облдержадміністрації.

 
Борг Житомирської області за спожиту електроенергію складає понад 65 млн. грн.

 
60% заборгованості припадає на підприємства житлово – комунального господарства. Іншу частину коштів заборгувало населення.

 
З початку року заборгованість збільшилась майже на півтора мільйона гривень. У той час як підприємства житлово – комунального господарства продовжують нарощувати борги, то державні установи, міністерство оборони та населення зменшили заборгованість за електроенергію на 12 млн. грн. загалом.

 
Усього на початок серпня в області нараховувалося 339 боржників, з них 150 були відключені від електропостачання. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here